WEDSTRIJD
06.11.17 | 1e ronde | Kimberly Birrell | Ellen Allgurin | 4-6, 6-3, 6-1 | Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Kimberly Birrell | Ellen Allgurin | |
1e Service % | 56/86 (65%) | 66/85 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/56 (57%) | 34/66 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/85 (53%) | 38/86 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/171 (54%) | 78/171 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kimberly Birrell vs. Ellen Allgurin - onderlinge wedstrijden
06.11.17 | 1e ronde | Kimberly Birrell | Ellen Allgurin | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
Kimberly Birrell form & Ellen Allgurin form
Kimberly Birrell - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 7-66, 6-72 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 | vs. Yulia Putintseva | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-72, 1-4, - Kimberly Birrell - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Nao Hibino | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Sijia Wei | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Emina Bektas | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
08.09.23 Halve finale | vs. Xiyu Wang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Jennifer Brady | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Fiona Crawley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Ellen Allgurin - laatste wedstrijden
W25 Sunderland - I. hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Lou Adler | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Januskova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-73, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Corina Mader | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Chiara Catini | 6-73, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Olivia Malm | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Navi Mumbai - Hard | ||||
18.12.17 Kwalif. | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.17 Kwalif. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Solapur - Hard | ||||
05.12.17 1e ronde | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
12.10.17 2e ronde | vs. Abigail Tere-Apisah | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.17 1e ronde | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth James | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
24.07.17 Kwalif. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Monova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
19.07.17 1e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |