WEDSTRIJD
08.05.19 | 1e ronde | Klara Milicevic | Maja Radenkovic | 6-4, 6-3 | W15 Gothenburg | Clay |
STATISTIEKEN
Klara Milicevic | Maja Radenkovic | |
1e Service % | 49/68 (72%) | 34/57 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/49 (63%) | 16/34 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/19 (37%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/57 (58%) | 30/68 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Klara Milicevic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Klara Milicevic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Klara Milicevic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Maja Radenkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Klara Milicevic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Klara Milicevic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Klara Milicevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Maja Radenkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Klara Milicevic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Klara Milicevic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Maja Radenkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Klara Milicevic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Maja Radenkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
Sweden
03.07.03, 20 Jaar
03.07.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
07.04.02, 21 Jaar
10389 $
07.04.02, 21 Jaar
10389 $
Klara Milicevic vs. Maja Radenkovic - onderlinge wedstrijden
08.05.19 | 1e ronde | Klara Milicevic | Maja Radenkovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Gothenburg | Clay |
Klara Milicevic form & Maja Radenkovic form
Klara Milicevic - laatste wedstrijden
W25 Varberg - Clay | ||||
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Agnes Mitteregger | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 7-65, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julita Saner | 1-6, 7-60, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-5, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Gothenburg - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Maja Radenkovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
25.10.18 2e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.18 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.10.18 Kwalif. | vs. Nelly Mezan | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Balzert | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
01.11.17 1e ronde | vs. Clara Tauson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Malin Falk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.17 Kwalif. | vs. Tuva Wallin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Maja Radenkovic - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |