WEDSTRIJD
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Koral Koldobski | Gabriela Aura Zarnoveanu | 7-5, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Izrael
09.09.01, 22 Jaar
09.09.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
11.11.75, 48 Jaar
11.11.75, 48 Jaar
Koral Koldobski vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - onderlinge wedstrijden
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Koral Koldobski | Gabriela Aura Zarnoveanu | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Koral Koldobski form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Koral Koldobski - laatste wedstrijden
W25 Netanya - Hard | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shira Chiche | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shay Fadlon | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Rahman | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Sartori | 4-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Pecaut | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Plunkett | 1-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leann Serna | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
08.12.21 1e ronde | vs. Kendra Bunch | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Jessica Failla | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 Kwalif. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Smelansky | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Lampl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
07.10.21 1e ronde | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 Kwalif. | vs. Anna Ulyashchenko | 0-6, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
05.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 7-690, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lya Fernandez | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail |
Gabriela Aura Zarnoveanu - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.05.21 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |