INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Dzehalevich vs. Kotomi Takahata - onderlinge wedstrijden
15.09.14 | 2e ronde | Kotomi Takahata | Ekaterina Dzehalevich | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
Ekaterina Dzehalevich form & Kotomi Takahata form
Ekaterina Dzehalevich - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
15.09.14 Kwalif. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 2e ronde | vs. Kotomi Takahata | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 1e ronde | vs. Nungnadda Wannasuk | 4-1, Nungnadda Wannasuk - scratch | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
16.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Anita Safronenka | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.06.14 Kwalif. | vs. Elizaveta Ianchuk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
09.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Smachilo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.06.14 1e ronde | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.14 Kwalif. | vs. Julia Izotova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - Carpet | ||||
24.12.12 2e ronde | vs. Mia Eklund | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.12.12 Kwartfinale | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.12.12 1e ronde | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Helsinki - Carpet | ||||
14.11.12 1e ronde | vs. Dinah Pfizenmaier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.12 1e ronde van de kwal. | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.12 Kwalif. | vs. Polina Vinogradova | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
05.11.12 1e ronde | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 6-711, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.11.12 Kwartfinale | vs. Lyudmyla Kichenok | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.12 2e ronde | vs. Lisa Whybourn | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nantes - I. hard | ||||
29.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Piquerez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.12 2e ronde van de kwal. | vs. Mervana Jugic-Salkic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
24.09.12 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.12 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Larcher De Brito | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Baku - Hard | ||||
22.07.12 Kwalif. | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Bengson | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
07.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Garcia-Vidagany | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Denain - Clay | ||||
02.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.07.12 Kwalif. | vs. Angelina Gabueva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.12 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
21.05.12 Kwalif. | vs. Lisa Whybourn | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Kotomi Takahata - laatste wedstrijden
W25 Makinohara - Carpet | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Ari Matsumoto | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Koike | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
29.08.19 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Sakura Hondo | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tsukuba - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Mako Ganaha | 1-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, - Kotomi Takahata - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Yuuki Tanaka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Laguza | 7-63, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Anna Laguza | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeul Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Luan - Hard | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.19 1e ronde | vs. Risa Ushijima | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Schmidt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.19 1e ronde | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
Makinohara - Carpet | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Suzuho Oshino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robu Kajitani | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nanao - Carpet | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ayano Sonoda | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.18 Kwalif. | vs. Minami Shuto | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tsukuba - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kumi So | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Taipei - Hard | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Chin-Wei Chan | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
09.07.18 Kwalif. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Qian Yang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
21.06.18 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.06.18 1e ronde | vs. Satsuki Koike | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |