WEDSTRIJD
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Kotomi Takahata | Sandeul Kim | 6-2, 6-1 | W25 Changwon | Hard |
STATISTIEKEN
Kotomi Takahata | Sandeul Kim | |
1e Service % | 9/35 (26%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 6/9 (67%) | 8/24 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/26 (65%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/43 (67%) | 12/35 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/78 (67%) | 26/78 (33%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sandeul Kim | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kotomi Takahata | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sandeul Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kotomi Takahata | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Sandeul Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kotomi Takahata | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Sandeul Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kotomi Takahata | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sandeul Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kotomi Takahata | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sandeul Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kotomi Takahata | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sandeul Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kotomi Takahata | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sandeul Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
16.05.01, 22 Jaar
16.05.01, 22 Jaar
Kotomi Takahata vs. Sandeul Kim - onderlinge wedstrijden
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Kotomi Takahata | Sandeul Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Changwon | Hard |
Kotomi Takahata form & Sandeul Kim form
Kotomi Takahata - laatste wedstrijden
W25 Makinohara - Carpet | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Ari Matsumoto | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Koike | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
29.08.19 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Sakura Hondo | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tsukuba - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Mako Ganaha | 1-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, - Kotomi Takahata - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Yuuki Tanaka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Laguza | 7-63, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Anna Laguza | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeul Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Luan - Hard | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.19 1e ronde | vs. Risa Ushijima | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Schmidt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.19 1e ronde | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
Makinohara - Carpet | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Suzuho Oshino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robu Kajitani | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nanao - Carpet | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ayano Sonoda | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.18 Kwalif. | vs. Minami Shuto | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tsukuba - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kumi So | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Taipei - Hard | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Chin-Wei Chan | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
09.07.18 Kwalif. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Qian Yang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
21.06.18 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.06.18 1e ronde | vs. Satsuki Koike | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Sandeul Kim - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. So-Hee Yoon | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kotomi Takahata | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
03.09.18 Kwalif. | vs. Dami Lee | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yu Bin Lee | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eunseo Kim | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nagisa Morimoto | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |