WEDSTRIJD
21.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Kristina Kucova | Bibiane Schoofs | 6-71, 6-2, 6-3 | New York | Hard |
STATISTIEKEN
Kristina Kucova | Bibiane Schoofs | |
1e Service % | 51/90 (57%) | 63/94 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/51 (59%) | 31/63 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/39 (44%) | 10/31 (32%) |
Benutte Breakpoints | 10/16 (63%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/94 (56%) | 43/90 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/184 (54%) | 84/184 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kristina Kucova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kristina Kucova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Kucova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kristina Kucova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kristina Kucova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Kucova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kristina Kucova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 1-5, 1-6 | ||
6-71 |
2 | ||
0-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Kucova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Kucova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kristina Kucova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kristina Kucova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kristina Kucova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kristina Kucova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Kucova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Kucova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kristina Kucova vs. Bibiane Schoofs - onderlinge wedstrijden
21.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Kristina Kucova | Bibiane Schoofs | 6-71, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | New York | Hard |
Kristina Kucova form & Bibiane Schoofs form
Kristina Kucova - laatste wedstrijden
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-1, 0-6, 0-4, - Kristina Kucova - scratch | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Burel | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Karolina Muchova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
04.03.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Tereza Smitkova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
08.01.23 Kwalif. | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Petra Martic | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Mirjam Bjorklund | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.22 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-1, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.22 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
12.03.22 2e ronde | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.22 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Bibiane Schoofs - laatste wedstrijden
Tokyo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Ulrikke Eikeri | - Bibiane Schoofs - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Astana - I. hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.23 Kwartfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.01.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Helsinki - I. hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Split - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.22 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail |