WEDSTRIJD
04.09.20 | Kwartfinale | Kristina Kucova | Francesca Jones | 6-0, 6-2 | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Kristina Kucova | Francesca Jones | |
1e Service % | 23/42 (55%) | 49/64 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/23 (83%) | 23/49 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/19 (37%) | 5/15 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/64 (56%) | 16/42 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kristina Kucova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kristina Kucova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Kucova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Kristina Kucova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kristina Kucova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kristina Kucova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kristina Kucova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kristina Kucova vs. Francesca Jones - onderlinge wedstrijden
04.09.20 | Kwartfinale | Kristina Kucova | Francesca Jones | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Kristina Kucova form & Francesca Jones form
Kristina Kucova - laatste wedstrijden
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-1, 0-6, 0-4, - Kristina Kucova - scratch | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Burel | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Karolina Muchova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
04.03.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Tereza Smitkova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
08.01.23 Kwalif. | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Petra Martic | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Mirjam Bjorklund | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.22 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-1, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.22 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
12.03.22 2e ronde | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.22 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Francesca Jones - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. Solana Sierra | - Francesca Jones - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
23.04.23 Finale | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.23 Halve finale | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |