WEDSTRIJD
27.07.20 | 1e ronde | Kristyna Tomajkova | Lucie Petruzelova | 6-0, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kristyna Tomajkova | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lucie Petruzelova | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Kristyna Tomajkova | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Lucie Petruzelova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Kristyna Tomajkova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Lucie Petruzelova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Kristyna Tomajkova | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Lucie Petruzelova | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristyna Tomajkova | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Lucie Petruzelova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Czech Republic
28.03.05, 19 Jaar
28.03.05, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
30.08.02, 21 Jaar
30.08.02, 21 Jaar
Kristyna Tomajkova vs. Lucie Petruzelova - onderlinge wedstrijden
27.07.20 | 1e ronde | Kristyna Tomajkova | Lucie Petruzelova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Kristyna Tomajkova form & Lucie Petruzelova form
Kristyna Tomajkova - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Dopplerova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Eszter Meri | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.22 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 7-5, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
02.07.22 1e ronde | vs. Annabelle Xu | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Jermine Sherif | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Darya Shauha | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-1, 13-11 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.07.20 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Nikola Tomanova | 7-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Lucie Petruzelova - laatste wedstrijden
W25 Santo - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Nell Miller | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Kelly Williford | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 Kwartfinale | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Marika Jones | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Tara Malik | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Macon - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 6-75, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 4-6, 6-0, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Lya Fernandez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
13.05.22 Kwartfinale | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 7-65, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Les - Hard | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |