WEDSTRIJD
23.06.20 | 1e ronde | Kristyna Tomajkova | Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 10-7 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Kristyna Tomajkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
1-1 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Kristyna Tomajkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Nicole Gadient | |
0-0 | ||
Kristyna Tomajkova | 2-3 | |
3-3 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kristyna Tomajkova | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Nicole Gadient | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Kristyna Tomajkova | 4-5 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Kristyna Tomajkova | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0 | ||
Kristyna Tomajkova | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Kristyna Tomajkova | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Nicole Gadient | |
0-0, 30-0 | ||
Kristyna Tomajkova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
5-3 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Kristyna Tomajkova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Nicole Gadient | |
0-0 | ||
Kristyna Tomajkova | 1-0 | |
1-2 | Nicole Gadient | |
Kristyna Tomajkova | 3-2 | |
3-3 | Nicole Gadient | |
Kristyna Tomajkova | 3-5 | |
4-5 | Nicole Gadient | |
Kristyna Tomajkova | 5-6 | |
7-6 | Nicole Gadient | |
Kristyna Tomajkova | 8-7 | |
10-7 |
Czech Republic
28.03.05, 18 Jaar
28.03.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
Kristyna Tomajkova vs. Nicole Gadient - onderlinge wedstrijden
23.06.20 | 1e ronde | Kristyna Tomajkova | Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Kristyna Tomajkova form & Nicole Gadient form
Kristyna Tomajkova - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Dopplerova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Eszter Meri | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.22 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 7-5, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
02.07.22 1e ronde | vs. Annabelle Xu | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Jermine Sherif | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Darya Shauha | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-1, 13-11 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.07.20 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Nikola Tomanova | 7-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Nicole Gadient - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |