WEDSTRIJD
10.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Ksenia Kolesnikova | Alena Bairasheuskaya | 6-3, 6-3 | Minsk | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
10.04.92, 32 Jaar
10.04.92, 32 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
23.06.00, 23 Jaar
23.06.00, 23 Jaar
Ksenia Kolesnikova vs. Alena Bairasheuskaya - onderlinge wedstrijden
10.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Ksenia Kolesnikova | Alena Bairasheuskaya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Minsk | Clay |
Ksenia Kolesnikova form & Alena Bairasheuskaya form
Ksenia Kolesnikova - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pescara - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 L'aquila - Clay | ||||
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
31.05.21 Kwalif. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |
Alena Bairasheuskaya - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
21.01.22 Kwartfinale | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Alina Trynkina | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Anastasia Rozhkova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Borodatova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-3, 4-0, Chahd Berriri - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.10.21 Kwalif. | vs. Sofiia Suslova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-79, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.21 Kwalif. | vs. Daniela Glanzer | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Cherniaieva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Pinaieva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Gorlats | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Ekaterina Dzehalevich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juliane Triebe | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Abramovich | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Palina Babaryko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.17 Kwalif. | vs. Anastasiya Abramovich | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |