Japan
25.01.99, 25 Jaar
25.01.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Seira Shimizu vs. Kseniia Bekker - onderlinge wedstrijden
03.08.15 | 2e ronde | Kseniia Bekker | Seira Shimizu | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Seira Shimizu form & Kseniia Bekker form
Seira Shimizu - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Tanysha Dissanayake | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Mariana Vargas Carrascal | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Payton Andrews | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
31.05.18 2e ronde | vs. Paula Baranano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.18 1e ronde | vs. Brittany Collens | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
24.05.18 2e ronde | vs. Petra Januskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.18 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.18 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 7-68, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
13.05.18 Kwalif. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kashiwa - Hard | ||||
04.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kofu - Hard | ||||
28.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nishi Tama - Hard | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Terami | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
29.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Midori Yamamoto | 1-4, - Seira Shimizu - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
24.02.16 1e ronde | vs. Alexandra Perper | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
16.02.16 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
10.02.16 1e ronde | vs. Sofia Kvatsabaia | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kyoto - I. hard | ||||
07.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mukai | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
24.08.15 1e ronde | vs. Dan Ni Wang | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
17.08.15 1e ronde | vs. Angelina Skidanova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
10.08.15 1e ronde | vs. Jenny Claffey | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
03.08.15 2e ronde | vs. Kseniia Bekker | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.15 1e ronde | vs. Alina Lazareva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
29.06.15 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
22.06.15 1e ronde | vs. Daniela Ciobanu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Kislitskaya | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.06.15 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.15 Kwalif. | vs. Sabrina Faybyshev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.15 2e ronde | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Kseniia Bekker - laatste wedstrijden
Santa Margherita - Clay | ||||
10.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cindy Castille | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
31.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Zduniak | 7-5, - Kseniia Bekker - scratch | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
19.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vukovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
13.09.16 1e ronde | vs. Petra Januskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.16 1e ronde | vs. Caroline Werner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Sedlackova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.16 Kwalif. | vs. Gunay Amirova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nuernberg - Clay | ||||
22.08.16 Kwalif. | vs. Jana Jais | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
26.07.16 1e ronde | vs. Natalia Belova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampere - Clay | ||||
19.07.16 1e ronde | vs. Mariella Minetti | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jin Ju Lee | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Ha-Young Ji | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sangju - Hard | ||||
21.06.16 1e ronde | vs. You-Na Sul | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
13.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Baku - Hard | ||||
08.06.16 1e ronde | vs. Alexandra Pisareva | 7-5, 3-6, 0-4, - Kseniia Bekker - scratch | wedstrijd detail | |
Baku - Hard | ||||
01.06.16 1e ronde | vs. Katya Malikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
18.05.16 2e ronde | vs. Nikki Luttikhuis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.16 1e ronde | vs. Mathilda Malm | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
10.05.16 1e ronde | vs. Emma Ek | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Khimki - I. hard | ||||
03.05.16 1e ronde | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
25.04.16 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
12.04.16 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-4, - Kseniia Bekker - scratch | wedstrijd detail | |
11.04.16 2e ronde van de kwal. | vs. Ashley Mackey | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.16 Kwalif. | vs. Ksenia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
04.04.16 1e ronde | vs. Malin Ulvefeldt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
14.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kexuan Zhou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
07.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mami Hasegawa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |