WEDSTRIJD
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Kseniya Yersh | Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | W15 Shymkent | I. hard |
STATISTIEKEN
Belarus
20.01.01, 23 Jaar
20.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
14.09.99, 24 Jaar
14.09.99, 24 Jaar
Kseniya Yersh vs. Adelina Baravi - onderlinge wedstrijden
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Kseniya Yersh | Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
Kseniya Yersh form & Adelina Baravi form
Kseniya Yersh - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Quinta - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 Kwalif. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.11.21 Kwalif. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Adelina Baravi - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - scratch | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
26.11.18 1e ronde | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |