WEDSTRIJD
28.05.19 | 1e ronde | Kseniya Yersh | Sofia Milatova | 7-5, 7-63 | W15 Montemor | Hard |
STATISTIEKEN
Kseniya Yersh | Sofia Milatova | |
1e Service % | 46/81 (57%) | 57/96 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/46 (67%) | 36/57 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/35 (54%) | 16/39 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/96 (46%) | 31/81 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/177 (53%) | 83/177 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kseniya Yersh | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kseniya Yersh | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kseniya Yersh | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kseniya Yersh | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kseniya Yersh | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kseniya Yersh | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kseniya Yersh | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kseniya Yersh | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kseniya Yersh | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kseniya Yersh | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Kseniya Yersh | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kseniya Yersh | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Sofia Milatova | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
Belarus
20.01.01, 23 Jaar
20.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kseniya Yersh vs. Sofia Milatova - onderlinge wedstrijden
28.05.19 | 1e ronde | Kseniya Yersh | Sofia Milatova | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Montemor | Hard |
Kseniya Yersh form & Sofia Milatova form
Kseniya Yersh - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Jiho Shin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 Kwalif. | vs. Varvara Bernovich | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karakat Koilybaeva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Karina Jumazhanova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelina Zhuk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Quinta - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 Kwalif. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | wedstrijd detail |
Sofia Milatova - laatste wedstrijden
W75 Split - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Seric | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |