WEDSTRIJD
30.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Kwan Yau Ng | Miyabi Inoue | 6-3, 6-3 | W25 Hong | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kwan Yau Ng vs. Miyabi Inoue - onderlinge wedstrijden
30.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Kwan Yau Ng | Miyabi Inoue | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Hong | Hard |
31.12.18 | 1e ronde van de kwal. | Miyabi Inoue | Kwan Yau Ng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Hong | Hard |
27.03.17 | Kwalif. | Miyabi Inoue | Kwan Yau Ng | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | Quanzhou | Hard |
Kwan Yau Ng form & Miyabi Inoue form
Kwan Yau Ng - laatste wedstrijden
W25 Chiang - Hard | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 6-3, 6-76, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rada Manataweewat | 6-72, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Couto | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Malik | 3-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
08.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zeel Desai | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-62, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Risa Ozaki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
01.01.20 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.19 Kwalif. | vs. Ling Zhang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Si Qi Liu | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 6-0, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 6-74, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xuliu Sun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
18.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Qi Chen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. I-Hsuan Cho | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kai-Chen Chang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Miyabi Inoue - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-3, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Sofia Sewing | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Liga Dekmeijere | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Nina Stadler | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.03.21 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.21 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.21 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Zoe Howard | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.21 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.21 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.21 Kwartfinale | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.21 2e ronde | vs. Miharu Imanishi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.21 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Emma Davis | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.20 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.11.20 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Uchiyama | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |