WEDSTRIJD
02.01.17 | 1e ronde | Kyoka Okamura | Katherine Ip | 6-2, 6-1 | Hong Kong | Hard |
STATISTIEKEN
Kyoka Okamura | Katherine Ip | |
1e Service % | 32/46 (70%) | 33/49 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/32 (69%) | 14/33 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/49 (59%) | 15/46 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kyoka Okamura vs. Katherine Ip - onderlinge wedstrijden
02.01.17 | 1e ronde | Kyoka Okamura | Katherine Ip | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Hong Kong | Hard |
Kyoka Okamura form & Katherine Ip form
Kyoka Okamura - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Na-Lae Han | 5-7, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Harriet Dart | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Astra Sharma | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Saki Imamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Moeka Miyata | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haruka Kaji | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Katherine Ip - laatste wedstrijden
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cako | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kelly Poggensee-Wei | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Ya Yun Pai | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Madaline Nedanovski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jessy Rompies | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
25.07.17 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
04.07.17 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | - Katherine Ip - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
04.07.17 1e ronde | vs. Yufei Long | 1-6, 7-62, Yufei Long - scratch | wedstrijd detail | |
Taipei - Hard | ||||
22.06.17 2e ronde | vs. Li-Yun Stefanie Tan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.17 1e ronde | vs. Michaela Haet | 1-6, 1-0, Michaela Haet - scratch | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.17 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
08.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lubbock - Hard | ||||
12.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Idia Amen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Reagan Collins | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.16 Kwalif. | vs. Emina Bektas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
02.08.16 1e ronde | vs. Ling Zhang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Giudici | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.08.16 Kwalif. | vs. Natasha Palha | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
18.07.16 1e ronde | vs. Risa Ushijima | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
15.07.16 Halve finale | vs. Varunya Wongteanchai | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
14.07.16 Kwartfinale | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 7-5, 4-3, Bunyawi Thamchaiwat - scratch | wedstrijd detail | |
13.07.16 2e ronde | vs. Ramu Ueda | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.16 1e ronde | vs. Kyra Shroff | 0-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
04.07.16 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Seohyeon Kim | 2-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.16 Kwalif. | vs. Eunhye Lee | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kaohsiung - Hard | ||||
22.06.16 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.16 Kwalif. | vs. Fang-Hsien Wu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |