WEDSTRIJD
04.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Giulia Brighi | 6-2, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
29.05.01, 22 Jaar
29.05.01, 22 Jaar
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Giulia Brighi - onderlinge wedstrijden
04.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Giulia Brighi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Giulia Brighi form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Giulia Brighi - laatste wedstrijden
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.07.19 Kwalif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.04.19 Kwalif. | vs. Tina Cvetkovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
02.04.19 1e ronde | vs. Andreea Velcea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.19 Kwalif. | vs. Satsuki Koike | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Drazic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Milosevic | 2-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.01.19 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.01.19 1e ronde | vs. Karolina Berankova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.19 Kwalif. | vs. Heydi Doldan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Milosevic | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
09.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Juline Fayard | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Kung | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
26.11.18 Kwalif. | vs. Victoria Kalaitzis | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Jansen Figueras | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
03.10.18 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
27.09.18 2e ronde | vs. Anna Popescu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Ivonne Juric | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
21.09.18 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.09.18 2e ronde | vs. Nastja Kolar | Nastja Kolar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.09.18 1e ronde | vs. Daria Kazantseva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.18 Kwalif. | vs. Mey Ayari | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |