INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julyette Steur vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz - onderlinge wedstrijden
01.11.19 | Kwartfinale | Julyette Steur | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
27.10.19 | Halve finale | Julyette Steur | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
14.09.18 | Kwartfinale | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Julyette Steur | 6-3, Lamis Alhussein Abdel Aziz - scratch | wedstrijd detail | Cairo | Clay |
Julyette Steur form & Lamis Alhussein Abdel Aziz form
Julyette Steur - laatste wedstrijden
W60+H La - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
30.06.20 1e ronde | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 Finale | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Kwartfinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.20 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.20 1e ronde | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.19 Halve finale | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.19 Kwartfinale | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Lamis Alhussein Abdel Aziz - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |