WEDSTRIJD
04.12.19 | 1e ronde | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Nevena Sokovic | 6-3, 6-3 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Lamis Alhussein Abdel Aziz | Nevena Sokovic | |
1e Service % | 55/60 (92%) | 48/55 (87%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/55 (49%) | 18/48 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/5 (60%) | 3/7 (43%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/55 (62%) | 30/60 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nevena Sokovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Nevena Sokovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-2 | Nevena Sokovic | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Nevena Sokovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Nevena Sokovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nevena Sokovic | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Nevena Sokovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-2 | |
0-0, 0-15 | ||
2-3 | Nevena Sokovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-3 | Nevena Sokovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3 | |
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
28.02.00, 24 Jaar
28.02.00, 24 Jaar
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Nevena Sokovic - onderlinge wedstrijden
04.12.19 | 1e ronde | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Nevena Sokovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Nevena Sokovic form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Nevena Sokovic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 Kwalif. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Malik | 2-6, 7-65, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.21 Kwalif. | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-0, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Praefke | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 Kwalif. | vs. Martina Biagianti | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Davydova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Hla El-Sakka | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Belluomini | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Petrovskaia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Julia Mikulski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adelina Baravi | 6-74, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Podgorica - Clay | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |