WEDSTRIJD
10.10.19 | 2e ronde | Lara Arruabarrena | Olga Saez Larra | 6-4, 6-3 | Roja De | Clay |
STATISTIEKEN
Lara Arruabarrena | Olga Saez Larra | |
1e Service % | 47/67 (70%) | 28/52 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/47 (64%) | 16/28 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 13/24 (54%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/52 (44%) | 25/67 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/119 (55%) | 54/119 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40 | ||
2-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0 | ||
Lara Arruabarrena | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Lara Arruabarrena | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lara Arruabarrena | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 30-15, A-40[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 5-2 | |
0-0 | ||
6-3 | Olga Saez Larra | |
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lara Arruabarrena vs. Olga Saez Larra - onderlinge wedstrijden
10.10.19 | 2e ronde | Lara Arruabarrena | Olga Saez Larra | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Roja De | Clay |
Lara Arruabarrena form & Olga Saez Larra form
Lara Arruabarrena - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
11.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
19.07.21 1e ronde | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
07.07.21 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
07.06.21 Kwalif. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.21 Kwalif. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 2e ronde | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.21 Kwalif. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
14.03.21 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Olga Saez Larra - laatste wedstrijden
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
02.07.21 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
10.05.21 Kwalif. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
21.04.21 2e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |