WEDSTRIJD
30.04.19 | 1e ronde | Lara Arruabarrena | Vera Zvonareva | 7-68, 7-5 | Rabat | Clay |
STATISTIEKEN
Lara Arruabarrena | Vera Zvonareva | |
1e Service % | 66/94 (70%) | 67/103 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/66 (59%) | 40/67 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/28 (54%) | 15/36 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/103 (47%) | 40/94 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/197 (52%) | 95/197 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 9 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lara Arruabarrena | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Vera Zvonareva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lara Arruabarrena | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Vera Zvonareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Vera Zvonareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Vera Zvonareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Vera Zvonareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lara Arruabarrena | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Vera Zvonareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
2 | ||
Lara Arruabarrena | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Vera Zvonareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Vera Zvonareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Vera Zvonareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Vera Zvonareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Vera Zvonareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lara Arruabarrena vs. Vera Zvonareva - onderlinge wedstrijden
30.04.19 | 1e ronde | Lara Arruabarrena | Vera Zvonareva | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | Rabat | Clay |
Lara Arruabarrena form & Vera Zvonareva form
Lara Arruabarrena - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
11.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
19.07.21 1e ronde | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
07.07.21 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
07.06.21 Kwalif. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.21 Kwalif. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 2e ronde | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.21 Kwalif. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
14.03.21 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Vera Zvonareva - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Andreea Mitu | - Vera Zvonareva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Noskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 3-6, 1-0, - Vera Zvonareva - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Timea Babos | 6-73, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Ons Jabeur | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Clara Tauson | 6-4, 1-0, Clara Tauson - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Katie Boulter | 6-4, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 Kwalif. | vs. Eugenie Bouchard | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |