WEDSTRIJD
08.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Lara Panfilov | Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Holland
10.08.00, 23 Jaar
10.08.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
05.05.03, 20 Jaar
05.05.03, 20 Jaar
Lara Panfilov vs. Darya Lavrichenko - onderlinge wedstrijden
08.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Lara Panfilov | Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Lara Panfilov form & Darya Lavrichenko form
Lara Panfilov - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | - | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
13.12.19 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - scratch | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Darya Lavrichenko - laatste wedstrijden
W25 Antalya - Clay | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 Kwalif. | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.12.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.12.20 Kwalif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |