WEDSTRIJD
16.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Lara Panfilov | Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Holland
10.08.00, 23 Jaar
10.08.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lara Panfilov vs. Ekaterina Ovcharenko - onderlinge wedstrijden
16.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Lara Panfilov | Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Lara Panfilov form & Ekaterina Ovcharenko form
Lara Panfilov - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | - | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 Kwalif. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
13.12.19 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - scratch | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Ekaterina Ovcharenko - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |