WEDSTRIJD
06.08.19 | 1e ronde | Lara Salden | Cindy Burger | 3-6, 7-5, 6-3 | W25 Koksijde | Clay |
STATISTIEKEN
Lara Salden | Cindy Burger | |
1e Service % | 63/104 (61%) | 46/90 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/63 (65%) | 27/46 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/41 (46%) | 21/44 (48%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/90 (47%) | 44/104 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/194 (53%) | 92/194 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-2 | Cindy Burger | |
0-0, 0-30 | ||
Lara Salden | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
0-4 | Cindy Burger | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lara Salden | 0-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lara Salden | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Cindy Burger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Lara Salden | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Cindy Burger | |
0-0, 0-15 | ||
Lara Salden | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Cindy Burger | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Lara Salden | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Cindy Burger | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Lara Salden | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Cindy Burger | |
Lara Salden | 4-4 | |
5-4 | Cindy Burger | |
0-0, 15-0 | ||
Lara Salden | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Cindy Burger | |
0-0, 0-15 | ||
7-5 |
3 | ||
Lara Salden | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Cindy Burger | |
Lara Salden | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Cindy Burger | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lara Salden | 4-0 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Cindy Burger | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Lara Salden | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-3 | Cindy Burger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Salden | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lara Salden vs. Cindy Burger - onderlinge wedstrijden
06.08.19 | 1e ronde | Lara Salden | Cindy Burger | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Koksijde | Clay |
Lara Salden form & Cindy Burger form
Lara Salden - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Elena-Teodora Cadar | - | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Cindy Burger - laatste wedstrijden
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | - Cindy Burger - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
18.09.20 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.20 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
30.08.20 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.20 Halve finale | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.20 Kwartfinale | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 2e ronde | vs. Bente Spee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Anna Danilina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 1-1, - Cindy Burger - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
19.01.20 Finale | vs. Anna Siskova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.20 Halve finale | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.20 Kwartfinale | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Federica Sacco | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
05.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Victoria Bosio | 7-65, 5-4, - Cindy Burger - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermina Naya | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Cucuta - Clay | ||||
25.10.19 Halve finale | vs. Allie Kiick | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.19 Kwartfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 2e ronde | vs. Antonia Samudio | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde | vs. Jessica Plazas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |