WEDSTRIJD
06.11.20 | Kwartfinale | Lara Salden | Maria Ines Fonte | 6-0, 6-2 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Lara Salden | Maria Ines Fonte | |
1e Service % | 23/37 (62%) | 24/45 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/23 (83%) | 12/24 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 4/21 (19%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/45 (64%) | 10/37 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maria Ines Fonte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Maria Ines Fonte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Maria Ines Fonte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Salden | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Maria Ines Fonte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Maria Ines Fonte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Salden | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Maria Ines Fonte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lara Salden | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-2 | Maria Ines Fonte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Salden | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lara Salden vs. Maria Ines Fonte - onderlinge wedstrijden
06.11.20 | Kwartfinale | Lara Salden | Maria Ines Fonte | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Lara Salden form & Maria Ines Fonte form
Lara Salden - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Elena-Teodora Cadar | - | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |