WEDSTRIJD
11.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Laura-Ioana Paar | Jaqueline Cristian | 6-1, 4-6, 10-8 | W25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura-Ioana Paar vs. Jaqueline Cristian - onderlinge wedstrijden
29.01.21 | Kwartfinale | Jaqueline Cristian | Laura-Ioana Paar | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Andrezieux | I. hard |
29.07.19 | 1e ronde | Laura-Ioana Paar | Jaqueline Cristian | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Karlsruhe | Clay |
11.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Laura-Ioana Paar | Jaqueline Cristian | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
24.06.13 | 1e ronde | Laura-Ioana Paar | Jaqueline Cristian | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Bals | Clay |
Laura-Ioana Paar form & Jaqueline Cristian form
Laura-Ioana Paar - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Poertschach - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
11.05.21 1e ronde | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - scratch | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
07.04.21 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.21 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.21 2e ronde | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.01.21 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
15.12.20 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
08.11.20 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
09.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
03.08.20 Kwalif. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
02.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Jaqueline Cristian - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasija Sevastova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Clara Tauson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caty McNally | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 1-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rebecca Sramkova | 6-1, 3-0, Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Lola Radivojevic | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.11.23 | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Eva Lys | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Greetje Minnen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail |