WEDSTRIJD
27.08.18 | Kwalif. | Laura Maluniakova | Giorgie Jones | 6-4, 6-4 | Ricany | Clay |
STATISTIEKEN
Laura Maluniakova | Giorgie Jones | |
1e Service % | 29/55 (53%) | 31/63 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/29 (69%) | 18/31 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/26 (35%) | 6/32 (19%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 5/6 (83%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/63 (62%) | 26/55 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Dubbele fouten | 4 | 11 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Laura Maluniakova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Maluniakova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Laura Maluniakova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Laura Maluniakova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Laura Maluniakova | 4-3 | |
0-0, 40-15 | ||
Laura Maluniakova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Laura Maluniakova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Laura Maluniakova | 0-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Laura Maluniakova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Maluniakova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-3 | Giorgie Jones | |
0-0, 30-40 | ||
3-4 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Maluniakova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
Slovakia
03.03.98, 26 Jaar
03.03.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.02.97, 27 Jaar
21.02.97, 27 Jaar
Laura Maluniakova vs. Giorgie Jones - onderlinge wedstrijden
27.08.18 | Kwalif. | Laura Maluniakova | Giorgie Jones | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Ricany | Clay |
Laura Maluniakova form & Giorgie Jones form
Laura Maluniakova - laatste wedstrijden
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Vanda Lukacs | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-3, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Christina Rosca | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura-Ioana Paar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.04.19 Halve finale | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Barbara Bonic | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.04.19 Kwalif. | vs. Morgane Van Den Bergh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.19 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.19 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.19 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.04.19 Kwalif. | vs. Eva Siska | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Fricova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.19 Kwalif. | vs. Mira Antonitsch | 6-0, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.19 Kwartfinale | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.02.19 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
26.02.19 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Giorgie Jones - laatste wedstrijden
W25 Nottingham - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.22 Kwalif. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sandelfjord - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |