WEDSTRIJD
04.03.19 | Kwalif. | Laura Maluniakova | Mira Antonitsch | 6-0, 2-6, 10-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Slovakia
03.03.98, 26 Jaar
03.03.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Laura Maluniakova vs. Mira Antonitsch - onderlinge wedstrijden
04.03.19 | Kwalif. | Laura Maluniakova | Mira Antonitsch | 6-0, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Laura Maluniakova form & Mira Antonitsch form
Laura Maluniakova - laatste wedstrijden
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Vanda Lukacs | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-3, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Christina Rosca | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura-Ioana Paar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.04.19 Halve finale | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Barbara Bonic | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.04.19 Kwalif. | vs. Morgane Van Den Bergh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.19 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.19 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.19 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.04.19 Kwalif. | vs. Eva Siska | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Fricova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.19 Kwalif. | vs. Mira Antonitsch | 6-0, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.19 Kwartfinale | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.02.19 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
26.02.19 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Mira Antonitsch - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
02.09.20 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
29.08.20 Finale | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 Halve finale | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 Kwartfinale | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.20 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |