WEDSTRIJD
28.11.19 | 2e ronde | Laura Pigossi | Bhuvana Kalva | 1-2, - scratch | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Laura Pigossi | Bhuvana Kalva | |
1e Service % | 5/6 (83%) | 10/13 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 2/5 (40%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 0/1 (0%) | 2/3 (67%) |
Benutte Breakpoints | 1/1 (100%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 6/13 (46%) | 4/6 (67%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 8/19 (42%) | 11/19 (58%) |
Dubbele fouten | ||
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura Pigossi vs. Bhuvana Kalva - onderlinge wedstrijden
28.11.19 | 2e ronde | Laura Pigossi | Bhuvana Kalva | 1-2, Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Laura Pigossi form & Bhuvana Kalva form
Laura Pigossi - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
02.03.24 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
23.02.24 Halve finale | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 7-65, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Bhuvana Kalva - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 4-6, 0-1, - Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Lina Soussi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kashyrina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Esther Bataille | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 1-0, - Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail | |
06.07.22 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.22 Kwalif. | vs. Adriana Cortes | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.21 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Natalia Orlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 0-4, - Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Saki Imamura | 1-3, - Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Kette | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 Kwalif. | vs. Julia Traub | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amal Gati | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Raveena Kingsley | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vineetha Mummadi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
09.03.21 1e ronde | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 New - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 Kwalif. | vs. Carla Touly | 1-6, 0-3, - Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Florencia Araya | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Natalia Orlova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Nika Novikova | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Drozd Pereira | 1-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 2-1, - Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail |