WEDSTRIJD
17.09.20 | 2e ronde | Laura Pigossi | Estela Perez-Somarriba | 6-3, 6-4 | W15 Melilla | Clay |
STATISTIEKEN
Laura Pigossi | Estela Perez-Somarriba | |
1e Service % | 37/62 (60%) | 44/64 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/37 (57%) | 17/44 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/25 (36%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 8/13 (62%) | 5/7 (71%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/64 (61%) | 32/62 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/126 (55%) | 57/126 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Pigossi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Pigossi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Laura Pigossi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Pigossi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Laura Pigossi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Pigossi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Pigossi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laura Pigossi | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Pigossi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura Pigossi vs. Estela Perez-Somarriba - onderlinge wedstrijden
17.09.20 | 2e ronde | Laura Pigossi | Estela Perez-Somarriba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Melilla | Clay |
Laura Pigossi form & Estela Perez-Somarriba form
Laura Pigossi - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
02.03.24 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
23.02.24 Halve finale | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 7-65, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Estela Perez-Somarriba - laatste wedstrijden
W80+H Le - Hard | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Alice Robbe | 7-63, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Nicholls | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Sohyun Park | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
17.07.21 Halve finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Indy De Vroome | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Morais | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Junri Namigata | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia San Luis Kravtseva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 7-5, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Vlada Koval | 7-5, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evita Ramirez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.20 Kwalif. | vs. Jenifer Anger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | Paula Sanchez Rodriguez - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |