WEDSTRIJD
01.05.17 | 1e ronde van de kwal. | Laura Schaeder | Eva Lys | 6-3, 6-2 | Wiesbaden | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura Schaeder vs. Eva Lys - onderlinge wedstrijden
01.05.17 | 1e ronde van de kwal. | Laura Schaeder | Eva Lys | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Wiesbaden | Clay |
Laura Schaeder form & Eva Lys form
Laura Schaeder - laatste wedstrijden
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
09.09.20 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
24.08.20 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Eva Lys - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | - Eva Lys - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
27.07.23 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |