WEDSTRIJD
13.07.17 | 1e ronde | Laura Schaeder | Vivian Heisen | 6-2, 6-2 | Versmold | Clay |
STATISTIEKEN
Laura Schaeder | Vivian Heisen | |
1e Service % | 20/41 (49%) | 38/65 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/20 (90%) | 23/38 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/21 (67%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/65 (48%) | 9/41 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura Schaeder vs. Vivian Heisen - onderlinge wedstrijden
13.07.17 | 1e ronde | Laura Schaeder | Vivian Heisen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Versmold | Clay |
12.08.13 | 1e ronde | Vivian Heisen | Laura Schaeder | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Innsbruck | Clay |
23.07.12 | Kwartfinale | Vivian Heisen | Laura Schaeder | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | Horb | Clay |
Laura Schaeder form & Vivian Heisen form
Laura Schaeder - laatste wedstrijden
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
09.09.20 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
24.08.20 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Vivian Heisen - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-2, - Vivian Heisen - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-1, 1-6, 3-0, Alicia Smith - scratch | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Courmayeur - I. hard | ||||
23.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
12.11.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.20 Kwalif. | vs. Jessica Livianu | 2-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Coleman | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Martina Caregaro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
20.09.19 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 Kwartfinale | vs. Emma Raducanu | 7-5, 4-1, Emma Raducanu - scratch | wedstrijd detail |