WEDSTRIJD
03.03.20 | 2e ronde | Laura Siegemund | Harriet Dart | 6-2, 7-5 | Indian Wells | Hard |
STATISTIEKEN
Laura Siegemund | Harriet Dart | |
1e Service % | 44/70 (63%) | 40/61 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/44 (61%) | 19/40 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/26 (54%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/61 (59%) | 29/70 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/131 (59%) | 54/131 (41%) |
Dubbele fouten | 7 | 7 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Harriet Dart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Harriet Dart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Harriet Dart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Siegemund | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Harriet Dart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Laura Siegemund | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Harriet Dart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Harriet Dart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laura Siegemund | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Harriet Dart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Laura Siegemund | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Harriet Dart | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Harriet Dart | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Siegemund | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Harriet Dart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Siegemund | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura Siegemund vs. Harriet Dart - onderlinge wedstrijden
03.03.20 | 2e ronde | Laura Siegemund | Harriet Dart | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Indian Wells | Hard |
Laura Siegemund form & Harriet Dart form
Laura Siegemund - laatste wedstrijden
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
13.04.24 | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Marie Bouzkova | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Daria Kasatkina | - | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Katerina Siniakova | - | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Harriet Dart - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
17.04.24 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-1, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Liv Hovde | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Karolina Pliskova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-73, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
06.01.24 Finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Halve finale | vs. Katie Volynets | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Yafan Wang | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ena Koike | - Harriet Dart - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Yue Yuan | 7-5, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Sijia Wei | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |