WEDSTRIJD
07.06.18 | 2e ronde | Laura Siegemund | Jessica Pieri | 6-1, 6-0 | Brescia | Clay |
STATISTIEKEN
Laura Siegemund | Jessica Pieri | |
1e Service % | 36/54 (67%) | 26/34 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 12/26 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/18 (67%) | 0/8 (0%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/34 (65%) | 19/54 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jessica Pieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jessica Pieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Siegemund | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Laura Siegemund | 3-1 | |
Laura Siegemund | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Laura Siegemund | 5-1 | |
0-0, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jessica Pieri | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Laura Siegemund | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Jessica Pieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Jessica Pieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura Siegemund vs. Jessica Pieri - onderlinge wedstrijden
07.06.18 | 2e ronde | Laura Siegemund | Jessica Pieri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Brescia | Clay |
Laura Siegemund form & Jessica Pieri form
Laura Siegemund - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Daria Kasatkina | - | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Katerina Siniakova | - | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - scratch | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
30.07.23 Finale | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail |
Jessica Pieri - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 Finale | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Barbora Palicova | 6-1, 6-73, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Georgia Pedone | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Sofia Shapatava | 7-65, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Francesca Jones | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Paterno | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Samsonova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-69 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Lee | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 7-64, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Ava Krug | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 6-0, 6-74, 11-9 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |