WEDSTRIJD
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Laura Svatikova | Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
05.05.04, 19 Jaar
05.05.04, 19 Jaar
Laura Svatikova vs. Maria Kontolaimaki - onderlinge wedstrijden
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Laura Svatikova | Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Laura Svatikova form & Maria Kontolaimaki form
Laura Svatikova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - scratch | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Maria Kontolaimaki - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Harvison | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rafaela Platsiota | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Schwarcova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Spoljaric | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Spoljaric | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shatoo Mohamad | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |