USA
28.04.97, 26 Jaar
28.04.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
26.08.01, 22 Jaar
26.08.01, 22 Jaar
Micheline Aubuchon vs. Laure Line Glaude - onderlinge wedstrijden
06.05.18 | Kwalif. | Laure Line Glaude | Micheline Aubuchon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Micheline Aubuchon form & Laure Line Glaude form
Micheline Aubuchon - laatste wedstrijden
W15 Champaign - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Mckenna Schaefbauer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Macon - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Lewis | 4-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Sahdiieva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 4-6, 1-4, - Micheline Aubuchon - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Fountain - Hard | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Borruel | - | wedstrijd detail | |
W15 Los - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Megan Mccray | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Megan Mccray | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Makenna Thiel | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-74, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miah Webb | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amani Shah | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Solymar Colling | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Catherine Aulia | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.05.22 Kwalif. | vs. Juliette Daries | 6-3, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
05.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Rosca | 0-6, 0-4, - Micheline Aubuchon - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
07.03.22 Kwalif. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Eleana Yu | 0-6, 1-4, - Micheline Aubuchon - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Stosljevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tucson - Hard | ||||
18.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stacey Fung | 0-5, - Micheline Aubuchon - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
05.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Laure Line Glaude - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Kwalif. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |