WEDSTRIJD
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Perla Nieuwboer | 6-1, 6-2 | W15 Wanfercee | Clay |
STATISTIEKEN
Belgium
26.08.01, 22 Jaar
26.08.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
06.01.00, 24 Jaar
06.01.00, 24 Jaar
Laure Line Glaude vs. Perla Nieuwboer - onderlinge wedstrijden
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Perla Nieuwboer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Wanfercee | Clay |
Laure Line Glaude form & Perla Nieuwboer form
Laure Line Glaude - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Kwalif. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Perla Nieuwboer - laatste wedstrijden
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
22.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 Kwalif. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |