INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chantal Sauvant vs. Lea Tholey - onderlinge wedstrijden
31.01.19 | 2e ronde | Lea Tholey | Chantal Sauvant | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Chantal Sauvant form & Lea Tholey form
Chantal Sauvant - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-710, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Maria Toma | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Caroline Werner | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail |
Lea Tholey - laatste wedstrijden
W15 Duffel - Clay | ||||
20.08.22 Halve finale | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Amelie Van Impe | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Lea Ribourdouille | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Maya Bordereau | 2-3, - Lea Tholey - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Agnese Zapelli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 5-7, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Babel | 2-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
14.06.22 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Melania Delai | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.22 Kwalif. | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.22 Kwalif. | vs. Mia Mack | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karman Kaur Thandi | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
16.09.21 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-77, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.21 2e ronde | vs. Jenifer Anger | 6-72, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |