WEDSTRIJD
16.06.14 | Kwalif. | Leolia Jeanjean | Lou Brouleau | 6-1, 3-6, 6-3 | Montpellier | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Leolia Jeanjean vs. Lou Brouleau - onderlinge wedstrijden
24.02.21 | 1e ronde | Lou Brouleau | Leolia Jeanjean | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Poitiers | I. hard |
16.06.14 | Kwalif. | Leolia Jeanjean | Lou Brouleau | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Montpellier | Clay |
Leolia Jeanjean form & Lou Brouleau form
Leolia Jeanjean - laatste wedstrijden
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 7-63, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Joint | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-63, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Eva Lys | 2-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 0-2, Petra Marcinko - scratch | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 4-6, 0-2, - Leolia Jeanjean - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-3, 4-6, 0-4, - Leolia Jeanjean - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Petra Marcinko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Lou Brouleau - laatste wedstrijden
W25+H Calvi - Hard | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, - Lou Brouleau - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caregaro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Seone Mendez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Marie Temin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Cherbourg - I. hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
01.09.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Lottner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Grace Piper | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Belle Mohr | 7-5, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Carole Monnet | 0-5, - Lou Brouleau - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Malibu - Hard | ||||
16.01.20 1e ronde | vs. Tara Moore | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Myrtille Georges | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Eden Silva | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Veronica Cepede Royg | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Meiqi Guo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |