WEDSTRIJD
24.06.19 | Kwalif. | Leonie Kung | Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | W25 Darmstadt | Clay |
STATISTIEKEN
Leonie Kung | Arina Gabriela Vasilescu | |
1e Service % | 66/84 (79%) | 31/52 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/66 (53%) | 13/31 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/52 (63%) | 41/84 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/136 (56%) | 60/136 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Leonie Kung vs. Arina Gabriela Vasilescu - onderlinge wedstrijden
24.06.19 | Kwalif. | Leonie Kung | Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Darmstadt | Clay |
Leonie Kung form & Arina Gabriela Vasilescu form
Leonie Kung - laatste wedstrijden
W75 Chiasso - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
14.04.24 Finale | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.24 Halve finale | vs. Rinko Matsuda | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Maria Toma | 1-6, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Maria Andrienko | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
31.03.24 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.03.24 Halve finale | vs. Anne Schaefer | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |
Arina Gabriela Vasilescu - laatste wedstrijden
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |