WEDSTRIJD
09.02.20 | Kwalif. | Leonie Kung | Fang Ying Xun | 6-4, 6-3 | Hua Hin | Hard |
STATISTIEKEN
Leonie Kung | Fang Ying Xun | |
1e Service % | 43/87 (49%) | 42/66 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/43 (65%) | 22/42 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/44 (48%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/66 (55%) | 38/87 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/153 (56%) | 68/153 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Leonie Kung | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Leonie Kung | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonie Kung | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonie Kung | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Leonie Kung | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Leonie Kung | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonie Kung | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Leonie Kung | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Leonie Kung | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Leonie Kung vs. Fang Ying Xun - onderlinge wedstrijden
09.02.20 | Kwalif. | Leonie Kung | Fang Ying Xun | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Hua Hin | Hard |
10.01.20 | Kwartfinale | Fang Ying Xun | Leonie Kung | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Hong | Hard |
Leonie Kung form & Fang Ying Xun form
Leonie Kung - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Fang Ying Xun - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - scratch | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |