WEDSTRIJD
12.08.20 | 2e ronde | Ana Bogdan | Lesya Tsurenko | - niet aangetreden | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ana Bogdan | 0-0 | |
0-0 | ||
- niet aangetreden |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ana Bogdan vs. Lesya Tsurenko - onderlinge wedstrijden
07.07.23 | 3e ronde | Lesya Tsurenko | Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 7-618 | wedstrijd detail | London | Grass |
12.08.20 | 2e ronde | Ana Bogdan | Lesya Tsurenko | Lesya Tsurenko - niet aangetreden | wedstrijd detail | Prague | Clay |
31.10.11 | 1e ronde | Lesya Tsurenko | Ana Bogdan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Istanbul | I. hard |
Ana Bogdan form & Lesya Tsurenko form
Ana Bogdan - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 7-5, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Alycia Parks | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 7-62, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 0-1, - Ana Bogdan - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Irina-Camelia Begu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Lesya Tsurenko - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Magda Linette | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Liv Hovde | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Katie Boulter | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
14.02.24 3e ronde | vs. Naomi Osaka | - Lesya Tsurenko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.02.24 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, - Lesya Tsurenko - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Donna Vekic | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
03.10.23 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-0, 3-0, Lin Zhu - scratch | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
06.08.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |