WEDSTRIJD
08.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Lesya Tsurenko | Oceane Dodin | 6-3, 6-2 | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Lesya Tsurenko | Oceane Dodin | |
1e Service % | 47/68 (69%) | 30/54 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/47 (64%) | 17/30 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/21 (43%) | 5/24 (21%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/54 (59%) | 29/68 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/122 (58%) | 51/122 (42%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lesya Tsurenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lesya Tsurenko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lesya Tsurenko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lesya Tsurenko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lesya Tsurenko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lesya Tsurenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lesya Tsurenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lesya Tsurenko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lesya Tsurenko | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lesya Tsurenko vs. Oceane Dodin - onderlinge wedstrijden
29.03.22 | 1e ronde | Oceane Dodin | Lesya Tsurenko | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | Marbella | Clay |
08.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Lesya Tsurenko | Oceane Dodin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Lesya Tsurenko form & Oceane Dodin form
Lesya Tsurenko - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Magda Linette | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Liv Hovde | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Katie Boulter | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
14.02.24 3e ronde | vs. Naomi Osaka | - | wedstrijd detail | |
13.02.24 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, - Lesya Tsurenko - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Donna Vekic | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
03.10.23 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-0, 3-0, Lin Zhu - scratch | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
06.08.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Oceane Dodin - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |