WEDSTRIJD
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Lexie Stevens | Emily Casteleyn | 6-1, 6-2 | W15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
08.02.96, 28 Jaar
08.02.96, 28 Jaar
Lexie Stevens vs. Emily Casteleyn - onderlinge wedstrijden
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Lexie Stevens | Emily Casteleyn | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay |
02.07.18 | Kwalif. | Lexie Stevens | Emily Casteleyn | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Den Haag | Clay |
Lexie Stevens form & Emily Casteleyn form
Lexie Stevens - laatste wedstrijden
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
29.06.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - scratch | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail |
Emily Casteleyn - laatste wedstrijden
W15 Knokke - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 Kwalif. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.04.19 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.19 Kwalif. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.19 Kwalif. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |