WEDSTRIJD
16.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Leyre Romero Gormaz | Sara Cakarevic | 6-1, 6-4 | W25 Las | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Leyre Romero Gormaz vs. Sara Cakarevic - onderlinge wedstrijden
16.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Leyre Romero Gormaz | Sara Cakarevic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Las | Clay |
Leyre Romero Gormaz form & Sara Cakarevic form
Leyre Romero Gormaz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ada Kumru | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Alana Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Daria Snigur | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Gabia Paskauskas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |
Sara Cakarevic - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |