WEDSTRIJD
27.10.20 | Kwalif. | Lia Karatancheva | Zinovia Vaneva | 3-6, 6-4, 10-7 | W15 Pazardzhik | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
29.10.99, 24 Jaar
29.10.99, 24 Jaar
Lia Karatancheva vs. Zinovia Vaneva - onderlinge wedstrijden
27.10.20 | Kwalif. | Lia Karatancheva | Zinovia Vaneva | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Pazardzhik | Clay |
Lia Karatancheva form & Zinovia Vaneva form
Lia Karatancheva - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Irina Ramialison | - | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-4, - Lia Karatancheva - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Zinovia Vaneva - laatste wedstrijden
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.22 2e ronde | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.01.22 Kwartfinale | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.22 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.22 Kwalif. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
27.10.20 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
10.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |