WEDSTRIJD
21.02.20 | 2e ronde | Carolina Meligeni Alves | Lian Tran | 6-2, 4-1, - scratch | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Carolina Meligeni Alves | Lian Tran | |
1e Service % | 30/45 (67%) | 40/47 (85%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/30 (73%) | 17/40 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/15 (40%) | 2/7 (29%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/47 (60%) | 17/45 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Carolina Meligeni Alves | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-1 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Carolina Meligeni Alves | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carolina Meligeni Alves | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carolina Meligeni Alves | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carolina Meligeni Alves | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carolina Meligeni Alves | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Lian Tran | |
Carolina Meligeni Alves | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carolina Meligeni Alves vs. Lian Tran - onderlinge wedstrijden
21.02.20 | 2e ronde | Carolina Meligeni Alves | Lian Tran | 6-2, 4-1, Lian Tran - scratch | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Carolina Meligeni Alves form & Lian Tran form
Carolina Meligeni Alves - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Halve finale | vs. Oana Gavrila | 6-71, 7-68, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Irina Fetecau | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Julieta Estable | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Victoria Bosio | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ena Shibahara | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Cross | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Candela Vazquez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Luisina Giovannini | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Lian Tran - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mitevska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Josy Daems | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Bilardo | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |