WEDSTRIJD
22.09.20 | 1e ronde | Lian Tran | Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Lian Tran | Darja Semenistaja | |
1e Service % | 52/60 (87%) | 37/55 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/52 (65%) | 20/37 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/8 (25%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/55 (53%) | 24/60 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/115 (57%) | 50/115 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lian Tran | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lian Tran | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lian Tran | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lian Tran | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Darja Semenistaja | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lian Tran | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lian Tran | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lian Tran | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lian Tran | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lian Tran | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lian Tran vs. Darja Semenistaja - onderlinge wedstrijden
22.09.20 | 1e ronde | Lian Tran | Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Lian Tran form & Darja Semenistaja form
Lian Tran - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mitevska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Josy Daems | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Bilardo | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Darja Semenistaja - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Storm Hunter | 5-7, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-1, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Carole Monnet | 6-1, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-75, 5-1, Polina Kudermetova - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |