WEDSTRIJD
24.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Lian Tran | Kendra Bunch | 7-5, 3-6, 11-9 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
29.01.96, 28 Jaar
29.01.96, 28 Jaar
Lian Tran vs. Kendra Bunch - onderlinge wedstrijden
24.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Lian Tran | Kendra Bunch | 7-5, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Lian Tran form & Kendra Bunch form
Lian Tran - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mitevska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Josy Daems | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Bilardo | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Kendra Bunch - laatste wedstrijden
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Leroux | 4-6, 1-2, - Kendra Bunch - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Rancho - Hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Glatch | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Dallas - Hard | ||||
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Teah Chavez | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Colorado - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Savanna Ly | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 3-6, 1-2, - Kendra Bunch - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Victoria Duval | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Anastasia Sysoeva | 7-67, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sharrmadaa Baluu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Mao Mushika | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.03.22 1e ronde | vs. Jamilah Snells | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Aanya Goel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Rosca | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.12.21 1e ronde | vs. Joelle Kissell | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.21 Kwalif. | vs. Amelia Bissett | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Constanza Pinochet Tapia | 6-0, 4-0, Constanza Pinochet Tapia - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
09.12.21 2e ronde | vs. Pamela Montez | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.12.21 1e ronde | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.21 Kwalif. | vs. Katya Ramirez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |