WEDSTRIJD
29.10.18 | Kwalif. | Liisa Vehvilainen | Agnes Gustafsson | 3-6, 7-5, 6-3 | Stockholm | I. hard |
STATISTIEKEN
Finland
29.04.01, 22 Jaar
29.04.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
30.01.01, 23 Jaar
30.01.01, 23 Jaar
Liisa Vehvilainen vs. Agnes Gustafsson - onderlinge wedstrijden
29.10.18 | Kwalif. | Liisa Vehvilainen | Agnes Gustafsson | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Stockholm | I. hard |
Liisa Vehvilainen form & Agnes Gustafsson form
Liisa Vehvilainen - laatste wedstrijden
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
02.02.21 Kwalif. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | wedstrijd detail |
Agnes Gustafsson - laatste wedstrijden
W25 Jonkoping - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Norin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Orange | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Alexandra Viktorovitch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gothenburg - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
29.10.18 Kwalif. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Karlskrona - Clay | ||||
06.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sydney Berlin | 7-67, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Szabina Szlavikovics | 6-1, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zaklin Bokan | 5-4, Zaklin Bokan - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Teoman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |