WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Liisa Vehvilainen | Talya Zandberg | 7-65, 0-6, 10-8 | W25 Akko | Hard |
STATISTIEKEN
Finland
29.04.01, 22 Jaar
29.04.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
06.05.97, 26 Jaar
06.05.97, 26 Jaar
Liisa Vehvilainen vs. Talya Zandberg - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Liisa Vehvilainen | Talya Zandberg | 7-65, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | W25 Akko | Hard |
Liisa Vehvilainen form & Talya Zandberg form
Liisa Vehvilainen - laatste wedstrijden
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
02.02.21 Kwalif. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | wedstrijd detail |
Talya Zandberg - laatste wedstrijden
W25 Tucson - Hard | ||||
18.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Cheong | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-75, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Shelly Krolitzky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
19.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Rachel Pashayev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.17 Kwalif. | vs. Stephanie Belovukovic | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Montemor O - Hard | ||||
30.05.17 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.17 Kwalif. | vs. Laura Deigman | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Pellicer Perello | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santarem - Hard | ||||
23.05.17 1e ronde | vs. Abbie Myers | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
03.05.17 2e ronde | vs. Shelly Krolitzky | 7-5, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.17 1e ronde | vs. Ilana Tetruashvili | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.17 Kwalif. | vs. Neta Berman | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
28.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kristin Younes | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Inbar Cohen | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.16 Kwalif. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tiberias - Hard | ||||
29.09.16 2e ronde | vs. Helene Scholsen | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.16 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
Kiryat Gat - Hard | ||||
22.09.16 2e ronde | vs. Helene Scholsen | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.16 1e ronde | vs. Adva Dabah | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Neta Berman | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.09.16 Kwalif. | vs. Yuval Keren | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
13.09.16 1e ronde | vs. Shiran Arol Wiegand | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 2-0, Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.16 Kwalif. | vs. Alona Kruglov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
St. Poelten - Clay | ||||
29.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Filip | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Natasa Kosanin | 1-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
19.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Shelly Krolitzky | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
12.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.10.15 1e ronde | vs. Lucy Brown | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.15 Kwalif. | vs. Alona Kruglov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |